Waldemar

Moja żona namawiała mnie na zamówienie choinki od Pana Choinki i muszę przyznać, że początkowo do pomysłu podszedłem bardzo sceptycznie. Ostatecznie okazało się, że otrzymaliśmy piękną i dużą jodłę w atrakcyjnej cenie. Na dodatek z transportem do domu. Świetnie rozwiązanie.

Natalia

Byłam przekonana, że po złych doświadczeniach z zamawianiem choinek przez internet, już nigdy nie skorzystam z tego rodzaju usług... Pana Choinkę poleciła mi jednak koleżanka i to był strzał w dziesiątkę. Idealna, piękna, wymarzona do naszego gniazdka ☺ Dziękuję i na pewno do Was wrócę!

Andrzej

W ubiegłym roku potrzebowaliśmy choinki na wigilię firmową. Zastanawialiśmy się, czy warto kupować choinkę na zaledwie jedno popołudnie. Okazało się, że Pan Choinka poza sprzedażą oferuje także wynajem choinek. Doskonała opcja dla osób organizujących przedświąteczną imprezę lub spotkanie biznesowe!

Przemek

Wybór bożonarodzeniowego drzewka to dla mnie nie lada wyzwanie, ponieważ mieszkam w małej kawalerce. Mała choinka w donicy od Pana Choinki sprawdziła się doskonale. Co więcej, z łatwością mogłem przestawić ją w inne miejsce. Szczerze polecam!

Iwona

Niestety mój obecny tryb życia sprawia, że nie mam czasu wyruszyć na grudniowe poszukiwanie świątecznego drzewka. Zakupienie go przez internet było dla mnie najlepszą opcję. Zamówiona jodła w doniczce spełniła wszystkie moje oczekiwania. W tym roku także skorzystam z usług Pana Choinki ☺

Grzegorz

Jeśli nie masz czasu szukać odpowiedniego drzewka, spokojnie możesz zlecić to Panu Choince. Szybko, sprawnie i bez stania w korkach – w końcu drzewko dostarczane jest pod Twoje drzwi ☺ W ubiegłym roku zamówiłem świerk, a w tym wybierzemy jodłę i zobaczymy, jak się u nas sprawdzi.

Madzia

Miałam wątpliwości, czy zamawiać choinkę „w ciemno”. Obawiałam się, że dostanę połamane, mało atrakcyjne drzewko, którego nie będę mogła zwrócić. Tymczasem choinka od Pana Choinki przeszła moje najśmielsze oczekiwania ☺ Dziękuję!

Paweł

Dzięki Panu Choince zaoszczędziłem czas. Wybrałem interesujący mnie rozmiar drzewka, a następnie odebrałem bezpiecznie zapakowaną choinkę. Wszystko przebiegło bez zarzutu ☺ Plus za możliwość wyboru donicy lub stojaka.

Agnieszka

W ubiegłym roku Pan Choinka uratował moje święta ☺ W końcu ciężko wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez choinki! Drzewko zamówione kilka tygodni (!) wcześniej u innego dostawcy nie dotarło do nas i Pan Choinka w ostatniej chwili uratował sytuację… W tym roku na pewno skorzystamy z jego usług.

O nas

Pan Choinka zajmuje się sprzedażą choinek w Warszawie oraz dostawą choinek prosto do domów, biur! Wystarczy, że zamówić wymarzone drzewko,
a Pan Choinka dostarczy pod Wasze drzwi.

Zamów >>

Dane kontaktowe

Pan Choinka

pl. Kuronia 1

Warszawa

tel: +48 600 584 374

e-mail: biuro@panchoinka.pl

Zamów >>

Śledź Nas

Koszty

Koszty drzewka>>

Transport - 30 zł
Obsadzenie drzewka - 20 zł
Utylizacja drzewka do 2 m - 70 zł
Utylizacja drzewka powyżej 2 m - 100 zł