Aktualności

Potrzebujesz żywej choinki? Skorzystaj z wypożyczenia choinki w Warszawie!

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia bez żywej choinki. Zielonej i pachnącej lasem, która wszystkich domowników wprowadzi w świąteczny nastrój. Jeśli zastanawiamy się, gdzie kupić choinki z dostawą do domu, to przyjrzyjmy się bliżej ofercie Pana Choinki, który oferuje dowóz choinek na terenie Warszawy i okolic. Wystarczy wybrać interesujący nas rodzaj i wielkość drzewka, a następnie czekać na dowóz. Oferowana przez nas dostawa choinek przebiega szybko i profesjonalnie – z Panem Choinką każde święta będą udane.

https://www.panchoinka.pl/wynajem

Wypożyczenie choinki tylko u nas!

Wypożyczenie choinki to świetna alternatywa dla tych z nas, którzy potrzebują żywej choinki jedynie na krótki okres czasu i nie chcą kupować żywego drzewka. Może to być podyktowane chociażby brakiem czasu na pielęgnowanie drzewka albo po prostu wyjazdem poza miasto w okresie świątecznym. W takim przypadku warto zdecydować się na wypożyczenie choinki na 1-3 dni. Pan Choinka oferuje przy tym choinki z dowozem w Warszawie - wybrane drzewko dostarczymy prosto pod Twoje drzwi, dzięki czemu nie będziesz tracić czasu na stanie w korkach.

Choinka do biura? Zamów ją u Pana Choinki!
Wypożyczenie choinki to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy potrzebują żywej choinki jedynie na okres jednego lub kilku dni. Organizujemy sesję zdjęciową w naszej firmie? A może planujemy spotkanie biznesowe lub wigilię pracowniczą?

Skorzystajmy z dostawy choinek od Pana Choinki, który dostarczy ją w wybrane miejsce Warszawy lub okolic. Wybrane drzewko dotrze do naszego biura w idealnym stanie, a my zaoszczędzimy czas i będziemy mogli zająć się resztą świątecznych przygotowań. Wystarczy zamówić żywą choinkę na stronie Pana Choinki i…czekać na przesyłkę!


(źródło zdjęcia: unsplash.com)

 

O nas

Pan Choinka zajmuje się sprzedażą choinek w Warszawie oraz dostawą choinek prosto do domów, biur! Wystarczy, że zamówić wymarzone drzewko,
a Pan Choinka dostarczy pod Wasze drzwi.

Zamów >>

Dane kontaktowe

Pan Choinka

pl. Kuronia 1

Warszawa

tel: +48 600 584 374

e-mail: biuro@panchoinka.pl

Zamów >>

Śledź Nas

Koszty

Koszty drzewka>>

Transport - 30 zł
Obsadzenie drzewka - 20 zł
Utylizacja drzewka do 2 m - 70 zł
Utylizacja drzewka powyżej 2 m - 100 zł