Aktualności

Oszczędź czas i zamów dostawę choinek do domu od Pana Choinki!

Przedświąteczny czas to okres, w którym wszystko chcemy mieć dopięte na ostatni guzik. W końcu musimy przygotować wigilijną kolację, kupić prezenty dla bliskich, zadbać o dekoracje naszego domu, a przy tym jechać jeszcze po żywą choinkę. W końcu chyba nikt z nas nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia bez pachnącego i zielonego drzewka! A gdyby tak zamówić je przez internet i czekać na nie wygodnie w fotelu? Teraz jest to możliwe! Pan Choinka zajmuje się sprzedażą choinek w Warszawie oraz dostawą choinek prosto do naszych domów! Wystarczy, że zamówimy wymarzone drzewko, a Pan Choinka dostarczy ją pod nasze drzwi. 

https://www.panchoinka.pl/zamow

Dostawa choinek na najwyższym poziomie

Przed świętami wszystkim nam brakuje wolnego czasu. Nadmiar obowiązków i spraw do załatwienia sprawia, że nasz kalendarz jest naprawdę napięty. W takiej sytuacji dostawa choinek prosto pod nasze drzwi to znakomity sposób na zaoszczędzenie czasu. Nie musimy obawiać się, że wymarzona żywa choinka nie dotrze do nas na czas – z Panem Choinką drzewko otrzymamy na czas i w nienaruszonym stanie. Co więcej – możemy je zamówić także w dzień wigilii do godziny 10. 

Choinka z dowozem Warszawa
Jak to działa? To bardzo proste. Zapomnijmy o szukaniu żywej choinki w całej Warszawie i staniu w korkach całe popołudnie. Teraz wymarzoną choinkę zamówimy w kilka minut z poziomu własnej kanapy. Pan choinka oferuje szeroki wybór żywych choinek, które dostępne są w różnych rozmiarach. Wystarczy, że wejdziemy na stronę www.panchoinka.pl i wybierzemy interesujący nas rodzaj drzewka oraz wskażemy preferowaną wielkość. Każde zamówione drzewko zostanie dowiezione pod wskazany przez nas adres. Pamiętajmy, że dowóz choinek w Warszawie jest bezpłatny już przy zakupie 3 sztuk!

(źródło zdjęcia: unsplash.com)

 

O nas

Pan Choinka zajmuje się sprzedażą choinek w Warszawie oraz dostawą choinek prosto do domów, biur! Wystarczy, że zamówić wymarzone drzewko,
a Pan Choinka dostarczy pod Wasze drzwi.

Zamów >>

Dane kontaktowe

Pan Choinka

pl. Kuronia 1

Warszawa

tel: +48 600 584 374

e-mail: biuro@panchoinka.pl

Zamów >>

Śledź Nas

Koszty

Koszty drzewka>>

Transport - 30 zł
Obsadzenie drzewka - 20 zł
Utylizacja drzewka do 2 m - 70 zł
Utylizacja drzewka powyżej 2 m - 100 zł