Aktualności

Choinki do biura Warszawa: zorganizuj wigilię firmową razem z Panem Choinką!

Grudzień zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że czas najwyższy zacząć planować firmową wigilię. Aby spotkanie w gronie pracowników było jednak udane i wszystkim dopisywał świąteczny nastrój, musimy zadbać nie tylko o prezenty, ale przede wszystkim o świąteczne drzewko. Nic tak nie wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój jak żywa choinka udekorowana bożonarodzeniowymi ozdobami. Wystarczy zamówić dostawę choinki do biura w Warszawie, a my zajmiemy się resztą! Pan Choinka dostarczy wybrane przez Ciebie drzewko prosto do siedziby Twojej firmy!

Dostawa choinek do biura – specjalnie dla Ciebie! Większość z nas z pewnością wie, że organizowanie firmowej wigilii to nie lada przedsięwzięcie. Ilość czasu jest ograniczona, a spraw do załatwienia – całe mnóstwo. Aby nie tracić czasu na poszukiwanie żywej choinki, możemy zamówić wymarzone drzewko przez internet, a Pan Choinka dostarczy ją w wybranym terminie do naszej firmy. Każda zamówiona żywa choinka dotrze pod wskazany adres na czas – Pan Choinka dostarcza żywe choinki do wszystkich dzielnic Warszawy i okolic. A może wynajem żywej choinki? Zależy Ci na żywej choince podczas firmowej wigilii, ale nie chcesz decydować się na zakup drzewka? Skorzystaj z możliwości wypożyczenia choinki do biura w Warszawie! Pan Choinka udostępnił możliwość wypożyczenia choinki na 1-3 dni – to znakomite rozwiązanie dla firm, które potrzebują drzewka jedynie na wigilijne spotkanie, sesję zdjęciowa lub spotkanie biznesowe. Dostawa choinek odbędzie się w wybranym przez Ciebie terminie – profesjonalnie i na czas. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię rodzaj i rozmiar drzewka, a my zajmiemy się resztą.

O nas

Pan Choinka zajmuje się sprzedażą choinek w Warszawie oraz dostawą choinek prosto do domów, biur! Wystarczy, że zamówić wymarzone drzewko,
a Pan Choinka dostarczy pod Wasze drzwi.

Zamów >>

Dane kontaktowe

Pan Choinka

pl. Kuronia 1

Warszawa

tel: +48 600 584 374

e-mail: biuro@panchoinka.pl

Zamów >>

Śledź Nas

Koszty

Koszty drzewka>>

Transport - 30 zł
Obsadzenie drzewka - 20 zł
Utylizacja drzewka do 2 m - 70 zł
Utylizacja drzewka powyżej 2 m - 100 zł