Aktualności

Pan Choinka do Twojej dyspozycji - poznaj zakres naszych możliwości!

Pan Choinka to najlepszy organizator Świąt pod słońcem. W końcu czy ktoś z nas wyobraża sobie Boże Narodzenie bez świątecznego drzewka? No właśnie. Pan Choinka zadba o dostawę choinki w Warszawie. Oferujemy szeroki wybór usług oraz bezpłatną dostawę choinek do domu przy zakupie kilku sztuk. U nas wynajmiesz lub kupisz żywe drzewko, a my zajmiemy się dostawą choinki do domu!

Odwieczny problem

Jesteśmy po to, aby rozwiązać wszystkie Wasze problemy. Potrzebna dostawa choinek na Bielany? A może dostawa choinek na Ursynów? Służymy pomocą! Obawiacie się, że wymarzone bożonarodzeniowe drzewko nie dotrze na czas? Bez obaw. Dostawa choinek od Pana Choinki zawsze przebiega sprawnie i bezproblemowo. Co więcej - dostawę choinek do domu możecie zamówić nawet w dzień Wigilii.

Na ratunek: Pan Choinka

Przychodzimy z pomocą nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Wasza dostawa choinek do biura na firmową wigilię zakończyła się katastrofą? Zamówiona choinka w Warszawie dotarła do domu w uszkodzonym stanie? A może zapomnieliście zamówić choinki i zależy Wam na szybkiej dostawie choinki do domu w Warszawie? Pan Choinka i jego pomocnicy staną na wysokości zadania.

O nas

Pan Choinka zajmuje się sprzedażą choinek w Warszawie oraz dostawą choinek prosto do domów, biur! Wystarczy, że zamówić wymarzone drzewko,
a Pan Choinka dostarczy pod Wasze drzwi.

Zamów >>

Dane kontaktowe

Pan Choinka

pl. Kuronia 1

Warszawa

tel: +48 600 584 374

e-mail: biuro@panchoinka.pl

Zamów >>

Śledź Nas

Koszty

Koszty drzewka>>

Transport - 30 zł
Obsadzenie drzewka - 20 zł
Utylizacja drzewka do 2 m - 70 zł
Utylizacja drzewka powyżej 2 m - 100 zł