Aktualności

Dostawa najpiękniejszych choinek w Warszawie. Prosto pod Twoje drzwi!

Jak wyobrażacie sobie swoją wymarzoną choinkę? Gdybyście mogli wybrać tę jedyną spośród wszystkich choinek w Warszawie, to na jaką byście się zdecydowali? U nas możecie wybrać swoje wymarzone drzewko w zaciszu własnego mieszkania i zamówić choinkę z dostawą do domu. Łatwo i bezpiecznie - Pan Choinka zadba o to, aby dostawa choinek do domu przebiegła szybko i aby drzewko dotarło do Was w idealnym stanie.

To proste!

Aby zamówić dostawę choinek do domu w Warszawie, wystarczy wejść na naszą stronę www.panchoinka.pl, a następnie przejść do formularza zamówieniowego. Tegoroczny wybór choinek w Warszawie jest naprawdę całkiem spory. Oferujemy drzewka w trzech od rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Opcjonalnie wybieramy także rodzaj stojaka lub donicę i gotowe!

Zamów i oczekuj naszego kuriera

W formularzu wypełnij swoje dane i podaj adres dostawy, na który wysłannik Pana Choinki dokona dostawy choinek w Warszawie. Pamiętaj, że zamawiając kilka choinek, dostawę otrzymasz za darmo - bez względu na to, czy ma być to dostawa choinek na Bielany, czy dostawa choinek na Ursynów! Warto sprawdzić też nasz obszar dostawy choinek w Warszawie, aby mieć pewność, że znajdujesz się w zasięgu.