Aktualności

Organizujesz wigilię lub imprezę firmową? Zamów dostawę choinek w Warszawie!

Przed nami naprawdę gorący świąteczny okres. Doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli nam zaoszczędzić czas, jest zamówienie choinki w Warszawie przez internet i wybranie opcji dostawy choinek do domu. Wystarczy, że kupisz wymarzone drzewko, a Pan Choinka zajmie się resztą. Nie musisz obawiać się, że nie zdążymy na czas - Pan Choinka oferuje profesjonalną i naprawdę szybką dostawę choinek w Warszawie!

Dostawa do domu lub biura

Pan Choinka dostarcza choinki do domu w Warszawie w okresie przedświątecznym. Jeśli wolisz, możesz także zamówić choinkę do biura. Wybierz takie rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najwygodniejsze. My ze swojej strony zapewniamy transport do wszystkich dzielnic Warszawy. Dostawa choinek na Ursynów, dostawa choinek na Wolę, a może dostawa choinek na Bielany? Powierz to zadanie Panu Choince, a on wywiąże się z niego doskonale!

Wypożycz choinkę!

Pan Choinka oferuje nie tylko sprzedaż choinek i dostawę choinek do domu, ale także ich wypożyczenie! Jeśli organizujesz imprezę firmową lub wigilię i potrzebujesz choinki jedynie na 1-3 dni, to takie rozwiązanie będzie dla Ciebie szczególnie atrakcyjne.  Organizujesz sesję zdjęciową i zależy Ci na dostawie choinek na Wolę? A może urządzasz spotkanie dla przyjaciół i potrzebna Ci dostawa choinek na Łomianki? Skorzystaj z naszych usług!

O nas

Pan Choinka zajmuje się sprzedażą choinek w Warszawie oraz dostawą choinek prosto do domów, biur! Wystarczy, że zamówić wymarzone drzewko,
a Pan Choinka dostarczy pod Wasze drzwi.

Zamów >>

Dane kontaktowe

Pan Choinka

pl. Kuronia 1

Warszawa

tel: +48 600 584 374

e-mail: biuro@panchoinka.pl

Zamów >>

Śledź Nas

Koszty

Koszty drzewka>>

Transport - 30 zł
Obsadzenie drzewka - 20 zł
Utylizacja drzewka do 2 m - 70 zł
Utylizacja drzewka powyżej 2 m - 100 zł