Aktualności

Dostawa choinek w Warszawie - tylko u Pana Choinki!

Marzysz o dostawie choinki do domu? Szukasz miejsca, w którym możesz zamówić choinki w Warszawie i spokojnie czekać na nie w swoich czterech ścianach? Z pomocą nadchodzi Pan Choinka, który kolejny rok z rzędu zadba o to, aby Twoje Święta były doskonałe. Dostawa choinek na Wolę, dostawa choinek na Bielany, dostawa choinek na Ursynów -dotrzemy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz.

Śpij spokojnie

Obawiasz się, że nie zdążysz ze świątecznymi przygotowaniami? Albo że zamówiona przez Ciebie choinka nie dotrze na czas? Zamów drzewko u nas, a dostawą choinek, które wybrałeś,  zajmiemy się my. Gwarantujemy realizację Twojego zakupu w jak najszybszym czasie. W końcu nam także zależy na tym, aby oferowana przez nas dostawa choinek w Warszawie przebiegała szybko i profesjonalnie!

Spełnij marzenia

Pan Choinka robi coś więcej niż tylko zapewnia dostawę choinek w Warszawie. Pan Choinka pozwoli Ci zaoszczędzić czas i perfekcyjnie zaplanować Święta. Nie musisz już szukać choinki w całej Warszawie. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę www.panchoinka.pl i wybierzesz swoje wymarzone drzewko. Pamiętaj, że dostawą wybranych przez Ciebie choinek zajmiemy się my.

O nas

Pan Choinka zajmuje się sprzedażą choinek w Warszawie oraz dostawą choinek prosto do domów, biur! Wystarczy, że zamówić wymarzone drzewko,
a Pan Choinka dostarczy pod Wasze drzwi.

Zamów >>

Dane kontaktowe

Pan Choinka

pl. Kuronia 1

Warszawa

tel: +48 600 584 374

e-mail: biuro@panchoinka.pl

Zamów >>

Śledź Nas

Koszty

Koszty drzewka>>

Transport - 30 zł
Obsadzenie drzewka - 20 zł
Utylizacja drzewka do 2 m - 70 zł
Utylizacja drzewka powyżej 2 m - 100 zł