Aktualności

Zaoszczędź czas przed Świętami i zamów dostawę choinek do domu w Warszawie!

Choć znalezienie choinki w Warszawie nie jest trudnym zadaniem, to wygospodarowanie czasu na zakupy i dostarczenie drzewka do domu wymaga już odpowiedniego zorganizowania. Jeśli szukasz choinki w Warszawie, to koniecznie rozważ zamówienie jej przez internet. Pan Choinka oferuje dostawę choinek w Warszawie - wybranego przez Ciebie dnia i prosto pod Twoje drzwi!

Od zadań specjalnych

Jeśli szukasz kogoś, kto zajmuje się dostawą choinek w Warszawie, to doskonale trafiłeś. Pan Choinka zorganizuje każdą dostawę choinek na Ursynowie czy Woli. Mieszkasz na Bielanach? Świetnie się składa, bo dostawa choinek na Bielanach także wchodzi w grę. Dostarczamy drzewka bożonarodzeniowe na terenie całej Warszawy. Jeśli zamówisz ich kilka, to dostawa choinek będzie bezpłatna.

Nie marnuj czasu

Sami dobrze wiemy, że okres przedświąteczny jest naprawdę gorący. Dlatego tak ważne jest maksymalne zaoszczędzenie czasu! Warto skorzystać z dostawy choinek w Warszawie. W końcu czy może być coś lepszego od dostawy choinek na Łomianki? Albo dostawy choinek na Ursynów? Wasze wymarzone drzewko przyjedzie prosto pod Wasze drzwi. Wystarczy, że zamówicie je na naszej stronie!

O nas

Pan Choinka zajmuje się sprzedażą choinek w Warszawie oraz dostawą choinek prosto do domów, biur! Wystarczy, że zamówić wymarzone drzewko,
a Pan Choinka dostarczy pod Wasze drzwi.

Zamów >>

Dane kontaktowe

Pan Choinka

pl. Kuronia 1

Warszawa

tel: +48 600 584 374

e-mail: biuro@panchoinka.pl

Zamów >>

Śledź Nas

Koszty

Koszty drzewka>>

Transport - 30 zł
Obsadzenie drzewka - 20 zł
Utylizacja drzewka do 2 m - 70 zł
Utylizacja drzewka powyżej 2 m - 100 zł