Aktualności

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

Podczas Świąt Bożego Narodzenia w naszym mieszkaniu nie może zabraknąć nie tylko choinki, ale także ozdób świątecznych. Niektóre z nich możemy po prostu zakupić lub spróbować wykonać je samodzielnie. Świąteczne akcenty podkreślą wyjątkowość tych rodzinnych Świąt i wprowadzą nas w magiczny nastrój.

Stroiki

Stroiki świąteczne to świetna alternatywa dla małych choinek. Możemy umieścić je w korytarzu, kuchni albo w sypialni. Wykonanie jest proste i niezbyt czasochłonne. Wystarczą gałązki igliwia, ozdoby świąteczne i sznurek konopny lub kokarda do przewiązania.

Świąteczna kokedama

Kokedama to wyjątkowa roślinna dekoracja, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom oryginalnych rozwiązań. Ta nowoczesna technika uprawy roślin to nic innego jak roślina rosnąca w kuli pokrytej mchem. W takiej dekoracji możemy umieścić gałązki igliwia oraz choinkowe ozdoby, a następnie zawiesić ją u sufitu.  

Świąteczny wieniec

Wieniec wykonany ze świeżego igliwia to znakomita ozdoba zarówno drzwi wejściowych, jak i wigilijnego stołu. Taki świąteczny wieniec możemy zamówić w kwiaciarni lub wykonać samodzielnie. Warto skorzystać z warsztatów tworzenia wieńców świątecznych na których nauczymy się wykonywać taką ozdobę.

(źródło zdjęcia: Tumblr.com)

 

 

 

 

O nas

Pan Choinka zajmuje się sprzedażą choinek w Warszawie oraz dostawą choinek prosto do domów, biur! Wystarczy, że zamówić wymarzone drzewko,
a Pan Choinka dostarczy pod Wasze drzwi.

Zamów >>

Dane kontaktowe

Pan Choinka

pl. Kuronia 1

Warszawa

tel: +48 600 584 374

e-mail: biuro@panchoinka.pl

Zamów >>

Śledź Nas

Koszty

Koszty drzewka>>

Transport - 30 zł
Obsadzenie drzewka - 20 zł
Utylizacja drzewka do 2 m - 70 zł
Utylizacja drzewka powyżej 2 m - 100 zł