Aktualności

Wizja świąt bez wymarzonej choinki to chyba jeden z najczarniejszych scenariuszy, jakich nikt z nas nie chciałby doświadczyć. W końcu jak świętować bez pachnącego i zielonego
drzewka? Gdzie położyć prezenty i w otoczeniu czego śpiewać bożonarodzeniowe kolędy? Bez obaw! Jeśli zdecydujemy się na dostawę choinek od Pana Choinki, to nasze święta
przebiegną zgodnie z planem, a żywa choinka dojedzie w umówionym terminie prosto pod nasze drzwi. Skorzystajmy z usług Pana Choinki i zamówmy dostawę choinek do biura lub
do domu na terenie Warszawy i okolic.

https://www.panchoinka.pl/zamow


Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia bez żywej choinki. Zielonej i pachnącej lasem, która wszystkich domowników wprowadzi w świąteczny nastrój. Jeśli zastanawiamy się, gdzie kupić choinki z dostawą do domu, to przyjrzyjmy się bliżej ofercie Pana Choinki, który oferuje dowóz choinek na terenie Warszawy i okolic. Wystarczy wybrać interesujący nas rodzaj i wielkość drzewka, a następnie czekać na dowóz. Oferowana przez nas dostawa choinek przebiega szybko i profesjonalnie – z Panem Choinką każde święta będą udane.

https://www.panchoinka.pl/wynajem


Przedświąteczny czas to okres, w którym wszystko chcemy mieć dopięte na ostatni guzik. W końcu musimy przygotować wigilijną kolację, kupić prezenty dla bliskich, zadbać o dekoracje naszego domu, a przy tym jechać jeszcze po żywą choinkę. W końcu chyba nikt z nas nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia bez pachnącego i zielonego drzewka! A gdyby tak zamówić je przez internet i czekać na nie wygodnie w fotelu? Teraz jest to możliwe! Pan Choinka zajmuje się sprzedażą choinek w Warszawie oraz dostawą choinek prosto do naszych domów! Wystarczy, że zamówimy wymarzone drzewko, a Pan Choinka dostarczy ją pod nasze drzwi. 

https://www.panchoinka.pl/zamow


Marzysz o nadchodzących świętach? Chcesz poczuć bożonarodzeniową atmosferę już teraz? Zamów dostawę choinek do domu lub do biura od Pana Choinki! Skorzystaj z usług Pana Choinki, który dołoży wszelkich starań, aby Twoje święta były naprawdę wyjątkowe. Nie musisz już zastanawiać się, gdzie kupić choinki – po prostu wybierz wymarzone drzewko, a my dopilnujemy, aby trafiło do Ciebie na czas. Tak, jak co roku, wybraną przez Ciebie żywą choinkę dostarczy pod wskazany adres w najkrótszym możliwym czasie!
Odwiedź naszą stronę https://www.panchoinka.pl/zamow i zamów dostawę choinek do domu!


Grudzień zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że czas najwyższy zacząć planować firmową wigilię. Aby spotkanie w gronie pracowników było jednak udane i wszystkim dopisywał świąteczny nastrój, musimy zadbać nie tylko o prezenty, ale przede wszystkim o świąteczne drzewko. Nic tak nie wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój jak żywa choinka udekorowana bożonarodzeniowymi ozdobami. Wystarczy zamówić dostawę choinki do biura w Warszawie, a my zajmiemy się resztą! Pan Choinka dostarczy wybrane przez Ciebie drzewko prosto do siedziby Twojej firmy!


Kochani! Już dziś zapraszamy Was do składania zamówień na wymarzone choinki, które zagoszczą w Waszych domach i firmach na Świętach w grudniu 2018 roku.

Grudzień co raz bliżej. ho ho 

Przypominamy, że jak co roku łatwo i bezpiecznie - Pan Choinka zadba o to, aby dostawa choinek do domu i Waszych firm przebiegła szybko i aby drzewko dotarło do Was w idealnym stanie.


Wybierasz interesującą Cię  choinkę, zamawiasz ją przez internet, 🚗🚗 a my dostarczamy Ci ją do domu!
W ofercie Pana Choinki znajdują się jodły, jodły kaukaskie, świerki pospolite i świerki kłujące. 

 


Jak wyobrażacie sobie swoją wymarzoną choinkę? Gdybyście mogli wybrać tę jedyną spośród wszystkich choinek w Warszawie, to na jaką byście się zdecydowali? U nas możecie wybrać swoje wymarzone drzewko w zaciszu własnego mieszkania i zamówić choinkę z dostawą do domu. Łatwo i bezpiecznie - Pan Choinka zadba o to, aby dostawa choinek do domu przebiegła szybko i aby drzewko dotarło do Was w idealnym stanie.


Pan Choinka to najlepszy organizator Świąt pod słońcem. W końcu czy ktoś z nas wyobraża sobie Boże Narodzenie bez świątecznego drzewka? No właśnie. Pan Choinka zadba o dostawę choinki w Warszawie. Oferujemy szeroki wybór usług oraz bezpłatną dostawę choinek do domu przy zakupie kilku sztuk. U nas wynajmiesz lub kupisz żywe drzewko, a my zajmiemy się dostawą choinki do domu!


Przed nami naprawdę gorący świąteczny okres. Doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli nam zaoszczędzić czas, jest zamówienie choinki w Warszawie przez internet i wybranie opcji dostawy choinek do domu. Wystarczy, że kupisz wymarzone drzewko, a Pan Choinka zajmie się resztą. Nie musisz obawiać się, że nie zdążymy na czas - Pan Choinka oferuje profesjonalną i naprawdę szybką dostawę choinek w Warszawie!


Strona 1 z 3

O nas

Pan Choinka zajmuje się sprzedażą choinek w Warszawie oraz dostawą choinek prosto do domów, biur! Wystarczy, że zamówić wymarzone drzewko,
a Pan Choinka dostarczy pod Wasze drzwi.

Zamów >>

Dane kontaktowe

Pan Choinka

pl. Kuronia 1

Warszawa

tel: +48 600 584 374

e-mail: biuro@panchoinka.pl

Zamów >>

Śledź Nas

Koszty

Koszty drzewka>>

Transport - 30 zł
Obsadzenie drzewka - 20 zł
Utylizacja drzewka do 2 m - 70 zł
Utylizacja drzewka powyżej 2 m - 100 zł